Integracja systemów informatycznych sieci handlowych

 

SKG posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w trudnym procesie konsolidacji systemów informatycznych łączących się bądź przejmowanych podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się głównie w procesach dotyczących integracji informatycznych systemów sieci handlowych, m.in. od lat obsługujemy wszystkie przejęcia jednej z największych sieci handlowych działających w Polsce. W tym celu wykorzystujemy własne oprogramowanie systemowe eSAMBO, które umożliwia zarówno oszacowanie i zweryfikowanie kluczowych decyzji związanych z połączeniem sieci, jak i zapewnia łagodną fuzję systemów informatycznych łączonych firm. Nasze doświadczenia pokazują, że nie wszystkie rozwiązania stosowane u silniejszego podmiotu sprawdzają się tak samo dobrze w nowej konfiguracji. Czasami firma przejmująca może skorzystać z wiedzy i doświadczenia firmy przejmowanej. Dlatego ważna jest możliwość porównania danych oraz procedur obu podmiotów w celu wyboru optymalnej kombinacji dla nowego, wspólnego bytu.

 

Integrując sieci handlowe z systemem eSAMBO można:

Jako dostawcy oprogramowania do analizy danych i audytu (ACL) posiadamy także doświadczenie w konsolidacji informatycznych systemów finansowo-księgowych i ERP. Wykonywane i dostarczane przez nas narzędzia i testy audytowe współpracują z dowolnymi systemami, w tym również z SAP®.

 

Gotowi jesteśmy do udzielenia wsparcia na etapie uzgadniania projektu fuzji bądź przejęcia oraz do przeprowadzenia kompleksowych działań związanych z integracją systemów informatycznych. W ramach wsparcia, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie integracji systemów i migracji danych, przeprowadzamy analizę i proponujemy metodykę operacji konsolidacji systemów i baz danych łączonych podmiotów. Przedstawimy również propozycję wykonania operacji konsolidacji i migracji danych ze wskazaniem wymaganych do tego narzędzi.

 

Zapraszamy do kontaktu z Markiem Michalakiem, Menedżerem Obszaru Cło, Handel, Transport, pod numerem telefonu (33) 82 81 161 lub e-mail sprzedaz@skg.pl.