Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Programista Java

Oczekiwania wobec kandydata:

  • dobra znajomość języka Java
  • znajomość frameworku Spring oraz JPA2/Hibernate
  • umiejętność pracy z dokumentacją i diagramami UML
  • atutem będzie znajomość SQL, SVN oraz Maven

Zakres obowiązków:

  • programowanie aplikacji na podstawie wyników analizy
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy w zamian?

  • zatrudnienie w preferowanej formie (umowa o pracę, współpracę)
  • bezpłatny lunch w biurze, świeże soki, włoska kawa
  • karta Multisport
  • indywidualnie ustalana ścieżka szkolenia i rozwoju
  • lekcje języków obcych
  • sprzęt i wyposażenie biurowe do wyboru
  • domowy klimat

CV i list motywacyjny należy wysyłać:
pocztą elektroniczną na adres: praca@skg.pl
lub listem na adres: SKG S.A., Al. Armii Krajowej 336, 43-309 Bielsko-Biała

Starszy Programista Java

  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • praktyczna znajomość frameworku Spring oraz JPA2/Hibernate
  • praktyczna znajomość SQL, SVN oraz Maven
  • atutem będzie znajomość obszarów:
    • Vaadin
    • J2EE
    • CDI
    • Orbeon
    • Jasper
    • WebServices / XML / REST / WSDL / CXF
    • Liferay

  • opracowywanie sugerowanych rozwiązań technicznych
  • wspieranie młodszych programistów, z czasem zarządzanie zespołem
  • planowanie i rozliczanie pracy

Przeczytaj, jak wygląda rekrutacja w SKG na stronie www.gowork.pl/opinie_czytaj,72056,wywiad-jaroslaw-glowka.

SKG dobry pracodawca