Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. Wsparcia

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows XP, 2000, 2003
  • umiejętność szybkiego przyswajania i przekazywania wiedzy
  • dobra komunikatywność i prezencja
  • doświadczenie w prowadzeniu prac wdrożeniowych
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość procesów magazynowych, handlowych
  • podstawowa wiedza o bazach danych
  • znajomość języka SQL
  • kreatywność oraz zdecydowanie przy podejmowaniu decyzji

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń użytkowników systemu informatycznego
  • bezpośrednie wsparcie użytkowników we wczesnych etapach pracy z systemem informatycznym
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej

Co oferujemy w zamian?

  • ciekawą pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi
  • szkolenia, w tym językowe, wraz z możliwością zdobywania certyfikatów potwierdzających nabyte umiejętności
  • udział w systemie motywacji i rozwoju zawodowego
  • udział w systemie ubezpieczenia zbiorowego

CV i list motywacyjny należy wysyłać:
pocztą elektroniczną na adres: praca@skg.pl
lub listem na adres: SKG S.A., Al. Armii Krajowej 336, 43-309 Bielsko-Biała

Programista

  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • praktyczna znajomość: SQL, XML
  • praktyczna znajomość bibliotek: Spring, Hibernate (JPA), Wicket, jQuery
  • umiejętność czytania diagramów UML
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski (co najmniej czytanie dokumentacji i pisanie e-maili)

  • znajomość tematów z zakresu J2EE
  • znajomość języków HTML, CSS, JavaScript
  • znajomość technologii: JiBX, Drools
  • znajomość narzędzi: Enterprise Architect, Maven
  • doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku

  • programowanie aplikacji na podstawie wyników analizy
  • sporządzanie dokumentacji
  • planowanie i rozliczanie pracy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

Przeczytaj, jak wygląda rekrutacja w SKG na stronie www.gowork.pl/opinie_czytaj,72056,wywiad-jaroslaw-glowka.

SKG dobry pracodawca